Auto Na Akumulator Ford Mustang Mach-E Niebieski 24V
Symbol: 27659
Dostępność: 15 szt.
Cena: 779.40 Cena przed promocją: 866.00 -10%
Symbol: 27659
Dostępność: 15 szt.
Cena: 779.40 Cena przed promocją: 866.00 -10%
Auto Na Akumulator Ford Mustang Mach-E Niebieski
Wymiary opakowania:
92 cm x 50 cm x 27 cm
Waga opakowania:
15,6 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | 2522 |
| Kolor | Niebieski |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 24V5Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 92 cm x 55 cm x 44 cm |
| Prędkość | 3-5 km/h |
| Masa Własna | 13kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | USB, Melodie i klakson na kierownicy, Bluetooth |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl