Auto Na Akumulator Lamborghini XXL A8803 Różowe 24V
Symbol: 13431
Dostępność: 7 szt.
Cena: 5167.80 Cena przed promocją: 5742.00 -10%
Symbol: 13431
Dostępność: 7 szt.
Cena: 5167.80 Cena przed promocją: 5742.00 -10%
Auto Na Akumulator Lamborghini XXL A8803 Różowe 24V
Silnik: Bezszczotkowy
Wymiary opakowania:
173 cm x 97 cm x 52 cm
Waga opakowania:
89 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | A8803 |
| Kolor | Różowy |
| Silnik | 200W |
| Akumulator | 24V14Ah |
| Skrzynia Biegów | Bieg do przodu i do tyłu, |
| Wymiary Pojazdu | 176 cm x 108 cm x 63 cm |
| Prędkość | 6-12km/h |
| Masa Własna | 76 kg |
| Max. Obciążenie | 100kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Pompowane |
| Zdalne Sterowanie | X |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | MP3 USB, Bluetooth |
| Wiek dziecka | od 6 lat |
| Długość towaru w centymetrach | 173 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 97 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 52 |
| Waga gabarytowa w gramach | 145435.33 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl