Auto Na Akumulator S618 Zielone 4x4
Symbol: 13547
Dostępność: 15 szt.
Cena: 1903.50 Cena przed promocją: 2115.00 -10%
Symbol: 13547
Dostępność: 15 szt.
Cena: 1903.50 Cena przed promocją: 2115.00 -10%
Auto Na Akumulator S618 Zielone
Wymiary opakowania:
129 cm x 85 cm x 47 cm
Waga opakowania:
38 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | S618 |
| Kolor | Zielony |
| Silnik | 4x45W |
| Akumulator | 24V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 141 cm x 94 cm x 82 cm |
| Prędkość | 2,5-7km/h |
| Masa Własna | 32kg |
| Max. Obciążenie | 59kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | FM Radio, USB, Bluetooth |
| Długość towaru w centymetrach | 129 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 85 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 47 |
| Waga gabarytowa w gramach | 85892.5 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl