Auto Terenowe Na Akumulator YSA023 Biały 24V Dla Dzieci LED Pilot MP3
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1922.40 Cena przed promocją: 2136.00 -10%
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1922.40 Cena przed promocją: 2136.00 -10%
Auto na akumulator YSA023 Biały 24V
| Informacje o produkcie | |
| Model | A023 |
| Kolor | Czarny |
| Napęd | 2x45W |
| Akumulator | 24V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 157cm x 94cm x 91cm |
| Prędkość | 5-7km/h |
| Masa Własna | 35kg |
| Max. Obciążenie | 60kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3 prędkości |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | Wejście MP3, USB, SD |
| Długość towaru w centymetrach | 85 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 155 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 55 |
| Waga gabarytowa w gramach | 120770.83 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl