BLOW NIANIA ELEKTRONICZNA Z MONITOREM 3,2" LCD
Symbol: 78-956#
Dostępność: 6 szt.
Cena: 215.77 Cena przed promocją: 239.74 -10%
Symbol: 78-956#
Dostępność: 6 szt.
Cena: 215.77 Cena przed promocją: 239.74 -10%
| Specyfikacja | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Rodzaj urządzenia | Elektroniczna niania |
| Opcje montażu | Ściana |
| Opcje montażu | Blat |
| Ruchoma głowica | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Napięcie | 5 V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe/akumulatorowe |
| Pojemność akumulatora | 1000 mAh |
| Funkcja VOX | Tak |
| Funkcja Czas Karmienia | Tak |
| Wsparcie dla smartfonów | Nie |
| Wykrywanie hałasu | Tak |
| Maksymalna ilość obsługiwanych kamer | 1 |
| Kołysanki | Tak |
| Rozmowa dwukierunkowa | Tak |
| Czujnik temperatury | Nie |
| Liczba kołysanek | 8 |
| Instrukcja | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Zestaw do montażu ściennego | Tak |
| Ilość jednostek głównych w komplecie | 1 szt. |
| Wbudowany wyświetlacz | LCD |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Rozdzielczość | 1280 x 720 px |
| Maksymalny zasięg | 300 m |
| Rozdzielczości wideo | 1280 x 720 |
| Kąt widzenia | 100° |
| Tryb nocny | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 5 m |
| Kąt obrotu w pionie | 0 - 135° |
| Kąt obrotu w poziomie | 0 - 330° |
| Maksymalny zasięg w pomieszczeniu | 50 m |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 105mm |
• Urządzenie zawiera baterie, które wymagają odpowiedniej utylizacji.
• Unikaj używania w pobliżu wody.
• Trzymaj z dala od źródeł ciepła.