Behringer UMC404HD - Interfejs audio USB
Symbol: 27000443
Dostępność: 8 szt.
Cena: 557.21 Cena przed promocją: 619.12 -10%
Symbol: 27000443
Dostępność: 8 szt.
Cena: 557.21 Cena przed promocją: 619.12 -10%
| Specyfikacja | |
| Wejście audio | 4 |
| Typ produktu | Interfejs audio |
| Materiał obudowy | Metal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Wyjście audio | 4 |
| Układ | Desktop |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Wysokość produktu | 45,8 mm |
| Szerokość produktu | 292 mm |
| Głębokość produktu | 130 mm |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Wejścia combo XLR | 4 |
| Wersja USB | 2.0 |
| Wejście MIDI | Tak |
| Wyjście MIDI | Tak |
| Obsługiwane stawki próbek | 44.1,48,88.2,96,176.4,192 kHz |
| Konwerter audio A/D (ADC) | 24-bit/192kHz |
| Wbudowana przedwzmacniacz mikrofonu | Tak |
| Moc phantom 48V | Tak |
| Liczba przedwzmacniaczy | 4 |
| Poziom wejściowy przedwzmacniacza mikrofonu (max) | -4 dBu |
| Szerokość | 410mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 155mm |