Brelok PVC K-POP Demon Hunters Huntrix
Symbol: RK2510650
Dostępność: 4 szt.
Cena: 24.30 Cena przed promocją: 27.00 -10%
Symbol: RK2510650
Dostępność: 4 szt.
Cena: 24.30 Cena przed promocją: 27.00 -10%
Brelok PVC K-POP Demon Hunters
Zabierz swoją ulubioną postać ze sobą wszędzie! Ten brelok z PVC łączy w sobie trwałość i styl, wyposażony jest w metalowy łańcuszek i kółko. Ma 15.5 cm długości, dzięki czemu idealnie nadaje się do przypięcia do plecaków, piórników lub kluczy.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
RK2510650 |
| Marka | K-popowe łowczynie demonów (K-POP Demon Hunters) |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wysokość | 15.5 cm |
| Szerokość | 7.5 cm |
| Głębokość | 0.5 cm |
| Oznaczenia | |