Brelok PVC K-POP Demon Hunters Saja Boys
Symbol: RK2510645
Dostępność: 30 szt.
Cena: 24.30 Cena przed promocją: 27.00 -10%
Symbol: RK2510645
Dostępność: 30 szt.
Cena: 24.30 Cena przed promocją: 27.00 -10%
Zabierz swoją ulubioną postać ze sobą wszędzie! Ten brelok z PVC łączy w sobie trwałość i styl, wyposażony jest w metalowy łańcuszek i kółko. Ma 15 cm długości, dzięki czemu idealnie nadaje się do przypięcia do plecaków, piórników lub kluczy.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
RK2510645 |
| Marka | K-popowe łowczynie demonów (K-POP Demon Hunters) |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Materiał | PVC |
| Płeć | Chłopcy Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Wysokość | 15.5 cm |
| Szerokość | 7.5 cm |
| Głębokość | 0.5 cm |
| Oznaczenia | |