Bus MB Sprinter DHL z figurką i akcesoriami
Symbol: BR-02671
Dostępność: 1 szt.
Cena: 255.60 Cena przed promocją: 284.00 -10%
Symbol: BR-02671
Dostępność: 1 szt.
Cena: 255.60 Cena przed promocją: 284.00 -10%
Zabawka Auto MB Sprinter DHL z figurką
Posiada typowe dla zabawek Brudera walory:
Doskonała zabawka edukacyjna, której głównymi cechami są:
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
BR-02671 |
| Seria pojazdów | brak |
| Rodzaj | Samochody |
| Skala | 1:16 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 4 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Wzór Żółty |
| Długość | 43.5 cm |
| Szerokość | 16.3 cm |
| Wysokość | 18.5 cm |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Oznaczenia | |