Butelka na wodę Kambukka Elton 750ml, Mulberry Mood
Symbol: 11-03044
Dostępność: 6 szt.
Cena: 90.68 Cena przed promocją: 100.75 -10%
Symbol: 11-03044
Dostępność: 6 szt.
Cena: 90.68 Cena przed promocją: 100.75 -10%
| Specyfikacja | |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Zamykane wieczko | Tak |
| Pojemność | 0,75 l |
| Kolor produktu | Różowy |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Uchwyt ręczny | Tak |
| Wolny od BPA | Tak |
| Wysokość produktu | 246,3 mm |
| Waga produktu | 198 g |
| Pojemność | 750 ml |
| Wysokość (bez pokrywy) | 20,2 cm |
| Średnica produktu | 75,5 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 245mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 70mm |