DNA XMIC 2 - Podwójny zestaw bezprzewodowy 2x mikrofon doręczny + odbiornik, pasmo UHF 518-542 MHz
Symbol: XMIC 2
Dostępność: 2 szt.
Cena: 484.36 Cena przed promocją: 538.18 -10%
Symbol: XMIC 2
Dostępność: 2 szt.
Cena: 484.36 Cena przed promocją: 538.18 -10%
| Specyfikacja | |
| Pasmo przenoszenia | 30 - 20000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | >96 dB |
| Częstotliwość próbkowania | 48 kHz |
| Typ częstotliwości roboczej | Ultra wysoka częstotliwość (UHF) |
| Całkowite zniekształcenia harmoniczne (THD) + hałas | 0,1% |
| Latencja | 3 ms |
| Zakres częstotliwości radiowych (RF) | 518 - 542 MHz |
| Zawartość opakowania | Antena odbiornika x 2 |
| Zawartość opakowania | Odbiornik x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel audio x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 2 |
| Zawartość opakowania | Bateria AA x 4 |
| Zawartość opakowania | Zasilacz x 1 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Wysokość produktu | 255 mm |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Typ baterii | AA |
| Średnica produktu | 52 mm |
| Typ mikrofonu | Mikrofon ręczny |
| Czas pracy na baterii | 8 godz. |
| Typ źródła zasilania mikrofonu | Bateria |
| Maksymalny zasięg działania | 60 m |
| Ilość baterii | 2 |
| Reguła przetwornika mikrofonu | Mikrofon dynamiczny |
| Typ przekaźnika | Nadajnik ręczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Wyświetlacz odbiornika | Tak |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Wyjście XLR | 2 |
| Typ anteny | Wyjmowana |
| Typ odbiornika | Odbiornik stacjonarny |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Wyjścia BNC | 2 |
| Materiał obudowy | Żelazo |
| 6,35 mm (1/4 cala) wyjście | 1 |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 400mm |
• Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji.
• Chroń przed wodą oraz wilgocią.