Deskorolka Razor RipStik AirPro SE, biała (15073305)
Symbol: 15073305
Dostępność: 14 szt.
Cena: 331.00 Cena przed promocją: 367.78 -10%
Symbol: 15073305
Dostępność: 14 szt.
Cena: 331.00 Cena przed promocją: 367.78 -10%
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Typ produktu | Samobalansująca hulajnoga |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Waga produktu | 2,4 kg |
| Szerokość produktu | 825 mm |
| Szerokość | 231mm |
| Długość | 832mm |
| Wysokość | 134mm |