Elton 750ml Rainbow Pastels
Symbol: 11-03032
Dostępność: 6 szt.
Cena: 90.68 Cena przed promocją: 100.75 -10%
Symbol: 11-03032
Dostępność: 6 szt.
Cena: 90.68 Cena przed promocją: 100.75 -10%
| Specyfikacja | |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Łatwe otwieranie | Tak |
| Kolor produktu | Różowy |
| Materiały | Tritan |
| Typ produktu | Bidon |
| Odporność na przeciekanie | Tak |
| Wysokość (bez pokrywy) | 20,2 cm |
| Wysokość produktu | 246 mm |
| Średnica | 7,5 cm |
| Pojemność | 500 ml |
| Ilość | 1 |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 255mm |
| Wysokość | 80mm |
• Przed pierwszym użyciem umyj bidon.
• Unikaj upuszczania bidonu, aby nie uszkodzić go mechanicznie.
• Nie używaj bidonu do przechowywania gorących płynów.