Gokart elektryczny Razor Ground Force Elite, czerwony (25173865)
Symbol: 25173865
Dostępność: 4 szt.
Cena: 3172.61
Symbol: 25173865
Dostępność: 4 szt.
Cena: 3172.61
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Moc silnika | 350 W |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Czas pracy na baterii | 40 min |
| Maksymalna prędkość | 22,5 km/h |
| Zalecany wiek (min) | 13 lat |
| Liczba pedałów | 2 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Szerokość | 1080mm |
| Długość | 310mm |
| Wysokość | 760mm |
• Nie używać pojazdu w pobliżu otwartego ognia i źródeł ciepła.
• Przechowywać i ładować tylko zgodnie z instrukcjami producenta.
• Przechowywać z dala od dzieci i zwierząt.