Hulajnoga Razor A Tie-Dye (13073077)
Symbol: 13073077
Dostępność: 6 szt.
Cena: 176.05 Cena przed promocją: 195.61 -10%
Symbol: 13073077
Dostępność: 6 szt.
Cena: 176.05 Cena przed promocją: 195.61 -10%
| Specyfikacja | |
| Powierzchnia antypoślizgowa | Tak |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Średnica kół tylnych | 10 cm |
| Średnica kół przednich | 10 cm |
| Rodzaj hamulca | Hamulec tylny |
| Zalecany wiek (min) | 5 lat |
| Materiały | Aluminium |
| Materiały | Tworzywo PP |
| Przeznaczenie | Dziecko |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Składana konstrukcja | Tak |
| Regulowana kierownica | Tak |
| Typ łożyska | ABEC-5 |
| Maksymalne obciążenie | 65 kg |
| Szerokość produktu | 290 mm |
| Waga produktu | 2,15 kg |
| Wysokość produktu | 820 mm |
| Szerokość | 610mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 185mm |
• Zawsze używaj kasku i ochraniaczy podczas jazdy.
• Używaj hulajnogi tylko na płaskich powierzchniach.
• Upewnij się, że hulajnoga jest odpowiednia dla wagi i wieku dziecka.