Hulajnoga Razor A5 Air, czarna (13073005)
Symbol: 13073005
Dostępność: 7 szt.
Cena: 497.14 Cena przed promocją: 552.38 -10%
Symbol: 13073005
Dostępność: 7 szt.
Cena: 497.14 Cena przed promocją: 552.38 -10%
| Specyfikacja | |
| Dedykowane płci | Każda płeć |
| Wysokość regulowanej kierownicy | Tak |
| Gumowe uchwyty | Tak |
| Typ kół | Pompowane |
| Regulacja wysokości uchwytu | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Właściwe wykorzystanie | Asfalt |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Rodzaj hamulca | Hamulec nożny |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Rozmiar koła | 20 cm |
| Długość kierownicy | 34 cm |
| Nóżka | Tak |
| Materiał podestu | Aluminium |
| Model | A5 Air |
| Szerokość produktu | 890 mm |
| Głębokość produktu | 428 mm |
| Wysokość produktu | 980 mm |
| Waga produktu | 5,07 kg |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość | 352mm |
| Długość | 772mm |
| Wysokość | 138mm |
• Przechowywać z dala od dzieci i zwierząt.
• Nie używać pojazdu w pobliżu otwartego ognia i źródeł ciepła.
• Przechowywać i ładować tylko zgodnie z instrukcjami producenta.