Hulajnoga Razor A5 Lux Light Up (13073033)
Symbol: 13073033
Dostępność: 1 szt.
Cena: 347.62 Cena przed promocją: 386.24 -10%
Symbol: 13073033
Dostępność: 1 szt.
Cena: 347.62 Cena przed promocją: 386.24 -10%
| Specyfikacja | |
| Ostrzeżenie UE TSD | Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 36 miesiąca życia |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Rozmiar koła | 20 cm |
| Kolor produktu | Zielony |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Materiał kół | Poliuretan |
| Dedykowane płci | Każda płeć |
| Model | Klasyczna hulajnoga |
| Zalecany wiek | Dzieci |
| Nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat | Tak |
| Materiał podestu | Aluminium |
| Typ kół | Pełne |
| Rodzaj hamulca | Hamulec nożny |
| Właściwe wykorzystanie | Asfalt |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Waga produktu | 3,97 kg |
| (cdm) Rozmiar koła | 20 cm |
| Szerokość | 780mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 314mm |
• Upewnij się, że hulajnoga jest odpowiednia dla wagi i wieku dziecka.
• Zawsze używaj kasku i ochraniaczy podczas jazdy.
• Używaj hulajnogi tylko na płaskich powierzchniach.