Hulajnoga Razor Carbon Lux, czarna (13073003)
Symbol: 13073003
Dostępność: 6 szt.
Cena: 277.20 Cena przed promocją: 308.00 -10%
Symbol: 13073003
Dostępność: 6 szt.
Cena: 277.20 Cena przed promocją: 308.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Materiały | Aluminium |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Właściwe wykorzystanie | Asfalt |
| Dedykowane płci | Każda płeć |
| Typ kół | Pełne |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Rodzaj hamulca | Hamulec nożny |
| Materiał podestu | Polipropylen |
| Materiał uchwytu | Pianka |
| Rozmiar koła | 20 cm |
| Materiał kół | Poliuretan |
| Zalecany wiek | Uniwersalne |
| Regulacja wysokości uchwytu | Tak |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Nóżka | Tak |
| Model | Carbon Lux |
| Głębokość produktu | 370 mm |
| Wysokość produktu | 990 mm |
| Szerokość produktu | 830 mm |
| Waga produktu | 4,6 g |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość | 780mm |
| Długość | 145mm |
| Wysokość | 320mm |
• Używaj hulajnogi tylko na płaskich powierzchniach.
• Zawsze używaj kasku i ochraniaczy podczas jazdy.
• Upewnij się, że hulajnoga jest odpowiednia dla wagi i wieku dziecka.