Hulajnoga Razor Model A Paradise (13010343)
Symbol: 13010343
Dostępność: 5 szt.
Cena: 194.45 Cena przed promocją: 216.05 -10%
Symbol: 13010343
Dostępność: 5 szt.
Cena: 194.45 Cena przed promocją: 216.05 -10%
| Specyfikacja | |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Typ napędu | Bezpośredni |
| Styl | Urban |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Kolor produktu | Wielokolorowy |
| Kolor produktu | Miętowy |
| Maksymalne obciążenie | 65 kg |
| Nadaje się do rodzaju nawierzchni | Asfalt, Cementowy |
| Składana kierownica | Tak |
| Regulowana kierownica | Tak |
| Oświetlenie | Nie |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Rodzaj hamulca | Hamulec nożny |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Materiały | Aluminium |
| Materiały | Poliuretan (PU) |
| Waga produktu | 2,15 kg |
| Wysokość (min) | 98 cm |
| Średnica koła | 10 cm |
| Długość kierownicy | 60 cm |
| Wymiary podestu | 41 x 9,2 cm |
| Wysokość (max.) | 108 cm |
| Szerokość | 610mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 190mm |
• Upewnij się, że hulajnoga jest odpowiednia dla wagi i wieku dziecka.
• Używaj hulajnogi tylko na płaskich powierzchniach.
• Zawsze używaj kasku i ochraniaczy podczas jazdy.