Hulajnoga Razor Model A Shark Camo (13010345)
Symbol: 13010345
Dostępność: 1 szt.
Cena: 176.18 Cena przed promocją: 195.76 -10%
Symbol: 13010345
Dostępność: 1 szt.
Cena: 176.18 Cena przed promocją: 195.76 -10%
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Maksymalne obciążenie | 65 kg |
| Nadaje się do rodzaju nawierzchni | Asfalt, Cementowy |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Styl | Urban |
| Typ napędu | Bezpośredni |
| Regulowana kierownica | Tak |
| Składana kierownica | Tak |
| Materiały | Aluminium |
| Materiały | Plastik (PP) |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Rodzaj hamulca | Hamulec nożny |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Oświetlenie | Nie |
| Waga produktu | 2,15 kg |
| Szerokość produktu | 288 mm |
| Wysokość produktu | 1080 mm |
| Szerokość | 607mm |
| Długość | 104mm |
| Wysokość | 186mm |
• Używaj hulajnogi tylko na płaskich powierzchniach.
• Zawsze używaj kasku i ochraniaczy podczas jazdy.
• Upewnij się, że hulajnoga jest odpowiednia dla wagi i wieku dziecka.