Hulajnoga Razor S Spark, czerwona (13073055)
Symbol: 13073055
Dostępność: 4 szt.
Cena: 176.18 Cena przed promocją: 195.76 -10%
Symbol: 13073055
Dostępność: 4 szt.
Cena: 176.18 Cena przed promocją: 195.76 -10%
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Rodzaj hamulca | Hamulec nożny |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Dedykowane płci | Każda płeć |
| Materiał podestu | Stal |
| Nóżka | Nie |
| Zalecany wiek | Dzieci |
| Model | Klasyczna hulajnoga |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Materiał ramy | Stal |
| Szerokość produktu | 288 mm |
| Wysokość produktu | 825 mm |
| Głębokość produktu | 630 mm |
| Szerokość | 595mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 115mm |
• Używaj hulajnogi tylko na płaskich powierzchniach.
• Zawsze używaj kasku i ochraniaczy podczas jazdy.
• Upewnij się, że hulajnoga jest odpowiednia dla wagi i wieku dziecka.