Hulajnoga Razor S Spark, różowa (13073066)
Symbol: 13073066
Dostępność: 5 szt.
Cena: 185.20 Cena przed promocją: 205.78 -10%
Symbol: 13073066
Dostępność: 5 szt.
Cena: 185.20 Cena przed promocją: 205.78 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał podestu | Stal |
| Zalecany wiek | Dzieci |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Materiał ramy | Stal |
| Rodzaj hamulca | Hamulec nożny |
| Dedykowane płci | Każda płeć |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Różowy |
| Nóżka | Nie |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Model | Klasyczna hulajnoga |
| Szerokość produktu | 288 mm |
| Wysokość produktu | 825 mm |
| Głębokość produktu | 630 mm |
| Szerokość | 595mm |
| Długość | 179mm |
| Wysokość | 115mm |