Inhalator dla dzieci PR-816 Kot
Symbol: PR-816
Dostępność: 9 szt.
Cena: 143.10 Cena przed promocją: 159.00 -10%
Symbol: PR-816
Dostępność: 9 szt.
Cena: 143.10 Cena przed promocją: 159.00 -10%
Inhalator dla dzieci Promedix PR-816 Kot, zestaw nebulizator, maski, filterki
Inhalator/nebulizator Promedix z kompresorem tłokowym jest przystosowany do pracy ciągłej, dzięki czemu może być stosowany przy przewlekłych chorobach. Został zaprojektowany z myślą o najmłodszych. Inhalator Krówka sprawi, że dziecko polubi inhalacje. To profesjonalny wyrób medyczny ukryty w sympatycznej obudowie. Można nim podawać antybiotyki i leki oskrzelowe. Bezpieczny dla dziecka dzięki specjalnie opracowanym zaokrąglonym kształtom, bez ostrych krawędzi. Obudowa jest izolowana termicznie. Wykonana jest z najwyższej jakości tworzywa spełniającego rygorystyczne standardy bezpieczeństwa.
Zastosowanie:
Terapia dróg oddechowych z użyciem roztworu soli fizjologicznej lub leków w odpowiedniej postaci przeznaczonej do nebulizacji, zaleconych przez lekarza. Wspomaga przy przeziębieniu. Każde przeziębienie zalecamy rozpocząć od nebulizacji solą fizjologiczną, która nawilży i pomoże udrożnić śluzówki oraz pomoże w odksztuszaniu kaszlu. Dzięki takiej nebulizacji np. przed snem, Wasze dziecko spokojniej prześpi noc, niemęczone niedrożnością noska lub natarczywym kaszlem. Ważne jest to, że podany podczas procesu nebulizacji lek działa miejscowo i trafia dokładnie tam, gdzie powinien i nie obciąża przy tym delikatnego brzuszka dziecka. Dawniej nebulizatory były dostępne jedynie w szpitalach lub można je było wypożyczać z przychodniach dzisiaj możesz mieć to praktyczne urządzenie w domu i zastosować w momencie, gdy tylko zauważysz pierwsze objawy przeziębienia. Jest on idealny w terapii domowej dla dzieci oraz dorosłych.
Polecany przez Mamy:
Czy mogę stosować inhalacje? Wskazania i przeciwwskazania do aerozoloterapii:
Przeciwwskazania do aerozoloterapii
Wskazania do aerozoloterapii
Dolne drogi oddechowe:
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Inhalator |
| Wskaźnik MMAD / MMD | 3 μm |
| Ciśnienie | 19 psi |
| Nebulizacja | 0.3 ml/min |
| Maksymalny przepływ | 8 LPM |
| Poziom hałasu | 55 dB |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Różowy |
| Wymiary |
210 x 190 x 270 mm |
| Waga | 1.72 kg |
| Oznaczenia | |