Klocki budowlane "cegły junior" Marioinex, 60 elementów
Symbol: 5903033901700
Dostępność: 4 szt.
Cena: 107.94 Cena przed promocją: 119.93 -10%
Symbol: 5903033901700
Dostępność: 4 szt.
Cena: 107.94 Cena przed promocją: 119.93 -10%
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek (min) | 1 rok |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Ilość części | 60 szt. |
| Głębokość opakowania | 155 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 285 mm |
| Wysokość opakowania | 225 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość | 291mm |
| Długość | 232mm |
| Wysokość | 155mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat - małe elementy mogą stanowić ryzyko zadławienia.
• Należy używać pod nadzorem dorosłych.
• Przechowywać z dala od ognia.