Klocki konstrukcyjne Marioinex Mini Waffle, 200 elementów
Symbol: 5903033907634
Dostępność: 0 szt.
Cena: 44.84 Cena przed promocją: 49.82 -10%
Symbol: 5903033907634
Dostępność: 0 szt.
Cena: 44.84 Cena przed promocją: 49.82 -10%
| Specyfikacja | |
| Sugerowana płeć | Dzieci, dorośli, seniorzy |
| Zalecany wiek (min) | 6 lat |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Ilość części | 200 szt. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 175mm |
• Należy używać pod nadzorem dorosłych.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat - małe elementy mogą stanowić ryzyko zadławienia.
• Przechowywać z dala od ognia.