LEGO DREAMZzz 71513 - Koszmarna skorpionowa koparka
Symbol: 71513
Dostępność: 0 szt.
Cena: 182.57 Cena przed promocją: 202.86 -10%
Symbol: 71513
Dostępność: 0 szt.
Cena: 182.57 Cena przed promocją: 202.86 -10%
| Specyfikacja | |
| Seria | LEGO® DREAMZzz™ |
| Ilość elementów | 505 |
| Liczba minifigurek do zabawy | 3 szt. |
| Zalecany wiek | 7 lat+ |
| Instrukcja | Tak |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Głębokość opakowania | 76 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 650 g |
| Wysokość opakowania | 262 mm |
| Szerokość opakowania | 222 mm |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 220mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl