LEGO Disney 43272 - Heihei
Symbol: 43272
Dostępność: 30 szt.
Cena: 175.91 Cena przed promocją: 195.45 -10%
Symbol: 43272
Dostępność: 30 szt.
Cena: 175.91 Cena przed promocją: 195.45 -10%
| Specyfikacja | |
| Ilość elementów | 566 |
| Zalecany wiek | 9 lat+ |
| Seria | Disney |
| Instrukcja | Tak |
| Wysokość produktu | 270 mm |
| Wysokość opakowania | 262 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 670 g |
| Szerokość opakowania | 222 mm |
| Głębokość opakowania | 76 mm |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 260mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl