LEGO Editions 43016 - Cristiano Ronaldo - piłkarska legenda
Symbol: 43016
Dostępność: 0 szt.
Cena: 322.06 Cena przed promocją: 357.84 -10%
Symbol: 43016
Dostępność: 0 szt.
Cena: 322.06 Cena przed promocją: 357.84 -10%
| Specyfikacja | |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | Editions |
| Ilość elementów | 854 |
| Zalecany wiek | 12 lat+ |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Głębokość produktu | 130 mm |
| Wysokość produktu | 250 mm |
| Głębokość opakowania | 93 mm |
| Wysokość opakowania | 380 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,34 kg |
| Szerokość opakowania | 259 mm |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 380mm |
| Wysokość | 90mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl