LEGO Friends 42653 - Sklep muzyczny i mieszkanie
Symbol: 42653
Dostępność: 10 szt.
Cena: 212.59 Cena przed promocją: 236.21 -10%
Symbol: 42653
Dostępność: 10 szt.
Cena: 212.59 Cena przed promocją: 236.21 -10%
| Specyfikacja | |
| Instrukcja | Tak |
| Ilość elementów | 483 |
| Zalecany wiek | 7 lat+ |
| Liczba minifigurek do zabawy | 3 szt. |
| Seria | Friends |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Szerokość opakowania | 282 mm |
| Wysokość opakowania | 262 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 603 g |
| Głębokość opakowania | 76 mm |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 280mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl