LEGO Ideas 21376 - Rudy kot
Symbol: 21376
Dostępność: 5 szt.
Cena: 535.48 Cena przed promocją: 594.98 -10%
Symbol: 21376
Dostępność: 5 szt.
Cena: 535.48 Cena przed promocją: 594.98 -10%
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Instrukcja | Tak |
| Ilość elementów | 1755 |
| Seria | Ideas |
| Wysokość produktu | 320 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,67 kg |
| Szerokość opakowania | 282 mm |
| Wysokość opakowania | 456 mm |
| Głębokość opakowania | 136 mm |
| Szerokość | 288mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 455mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl