LEGO Minecraft 21587 - Loch zombie
Symbol: 21587
Dostępność: 0 szt.
Cena: 122.99 Cena przed promocją: 136.65 -10%
Symbol: 21587
Dostępność: 0 szt.
Cena: 122.99 Cena przed promocją: 136.65 -10%
| Specyfikacja | |
| Ilość elementów | 284 |
| Zalecany wiek | 8 lat+ |
| Liczba minifigurek do zabawy | 4 szt. |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | Minecraft® |
| Wysokość produktu | 210 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Głębokość opakowania | 91 mm |
| Wysokość opakowania | 262 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 530 g |
| Szerokość opakowania | 191 mm |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 255mm |
| Wysokość | 90mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl