LEGO Ninjago 71858 - Kuźnia Cztery Bronie - 15-lecie
Symbol: 71858
Dostępność: 11 szt.
Cena: 453.56 Cena przed promocją: 503.96 -10%
Symbol: 71858
Dostępność: 11 szt.
Cena: 453.56 Cena przed promocją: 503.96 -10%
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek | 14 lat+ |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | NINJAGO® |
| Liczba minifigurek do zabawy | 6 szt. |
| Ilość elementów | 1259 |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Głębokość opakowania | 88 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,66 kg |
| Wysokość opakowania | 282 mm |
| Szerokość opakowania | 456 mm |
| Szerokość | 455mm |
| Długość | 280mm |
| Wysokość | 85mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl