LEGO Speed Champions 76934 - Supersamochód Ferrari F40
Symbol: 76934
Dostępność: 0 szt.
Cena: 121.34 Cena przed promocją: 134.82 -10%
Symbol: 76934
Dostępność: 0 szt.
Cena: 121.34 Cena przed promocją: 134.82 -10%
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek | 9 lat+ |
| Seria | Speed Champions |
| Instrukcja | Tak |
| Liczba minifigurek do zabawy | 1 szt. |
| Ilość elementów | 318 |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość opakowania | 141 mm |
| Głębokość opakowania | 72 mm |
| Szerokość opakowania | 262 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 332 g |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 265mm |
| Wysokość | 70mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl