LEGO Speed Champions 77244 - Bolid F1 Mercedes-AMG W15
Symbol: 77244
Dostępność: 17 szt.
Cena: 121.62 Cena przed promocją: 135.13 -10%
Symbol: 77244
Dostępność: 17 szt.
Cena: 121.62 Cena przed promocją: 135.13 -10%
| Specyfikacja | |
| Instrukcja | Tak |
| Zalecany wiek | 10 lat+ |
| Ilość elementów | 267 |
| Liczba minifigurek do zabawy | 1 szt. |
| Seria | Speed Champions |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Szerokość opakowania | 262 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 289 g |
| Wysokość opakowania | 141 mm |
| Głębokość opakowania | 48 mm |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 45mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl