LEGO Speed Champions 77256 - Wehikuł czasu z Powrotu do przyszłości
Symbol: 77256
Dostępność: 21 szt.
Cena: 131.42 Cena przed promocją: 146.02 -10%
Symbol: 77256
Dostępność: 21 szt.
Cena: 131.42 Cena przed promocją: 146.02 -10%
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek | 9 lat+ |
| Instrukcja | Tak |
| Ilość elementów | 270 |
| Seria | Speed Champions |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Głębokość opakowania | 72 mm |
| Szerokość opakowania | 262 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 425 g |
| Wysokość opakowania | 141 mm |
| Szerokość | 261mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 140mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl