LEGO Star Wars 75438 - Popiersie Yody
Symbol: 75438
Dostępność: 30 szt.
Cena: 165.60 Cena przed promocją: 184.00 -10%
Symbol: 75438
Dostępność: 30 szt.
Cena: 165.60 Cena przed promocją: 184.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Instrukcja | Tak |
| Liczba minifigurek do zabawy | 1 szt. |
| Seria | Star Wars™ |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Ilość elementów | 399 |
| Wysokość produktu | 210 mm |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Szerokość opakowania | 222 mm |
| Głębokość opakowania | 62 mm |
| Wysokość opakowania | 262 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 428 g |
| Szerokość | 224mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 68mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl