LEGO Star Wars 75444 - Atak AT-RT
Symbol: 75444
Dostępność: 30 szt.
Cena: 169.52 Cena przed promocją: 188.36 -10%
Symbol: 75444
Dostępność: 30 szt.
Cena: 169.52 Cena przed promocją: 188.36 -10%
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek | 7 lat+ |
| Instrukcja | Tak |
| Ilość elementów | 297 |
| Liczba minifigurek do zabawy | 3 szt. |
| Seria | Star Wars™ |
| Szerokość produktu | 50 mm |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Głębokość opakowania | 61 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 419 g |
| Szerokość opakowania | 262 mm |
| Wysokość opakowania | 191 mm |
| Szerokość | 262mm |
| Długość | 192mm |
| Wysokość | 67mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl