LEGO Star Wars 75446 - Grogu (uczeń Mandalorianina)
Symbol: 75446
Dostępność: 30 szt.
Cena: 573.82 Cena przed promocją: 637.58 -10%
Symbol: 75446
Dostępność: 30 szt.
Cena: 573.82 Cena przed promocją: 637.58 -10%
| Specyfikacja | |
| Liczba minifigurek do zabawy | 1 szt. |
| Instrukcja | Tak |
| Zalecany wiek | 10 lat+ |
| Ilość elementów | 1200 |
| Seria | Star Wars™ |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,43 kg |
| Szerokość opakowania | 262 mm |
| Wysokość opakowania | 382 mm |
| Głębokość opakowania | 94 mm |
| Szerokość | 383mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 265mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl