LEGO Super Mario 72042 - Prince Florian i Castle Browser
Symbol: 72042
Dostępność: 2 szt.
Cena: 421.61 Cena przed promocją: 468.46 -10%
Symbol: 72042
Dostępność: 2 szt.
Cena: 421.61 Cena przed promocją: 468.46 -10%
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek | 9 lat+ |
| Instrukcja | Tak |
| Ilość elementów | 1251 |
| Seria | LEGO® Super Mario™ |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Wysokość produktu | 310 mm |
| Szerokość opakowania | 378 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,85 kg |
| Wysokość opakowania | 354 mm |
| Głębokość opakowania | 118 mm |
| Szerokość | 375mm |
| Długość | 350mm |
| Wysokość | 115mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl