LEGO Technic 42141 - Samochód wyścigowy McLaren Formula 1
Symbol: 42141
Dostępność: 12 szt.
Cena: 1240.63
Symbol: 42141
Dostępność: 12 szt.
Cena: 1240.63
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Ilość elementów | 1434 |
| Seria | Technic |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Szerokość produktu | 270 mm |
| Długość produktu | 650 mm |
| Głębokość opakowania | 84 mm |
| Wysokość opakowania | 373 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,27 kg |
| Szerokość opakowania | 577 mm |
| Szerokość | 580mm |
| Długość | 82mm |
| Wysokość | 375mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl