LEGO Technic 42219 - Monster Jam Grave Digger Ogień i lód
Symbol: 42219
Dostępność: 30 szt.
Cena: 118.88 Cena przed promocją: 132.09 -10%
Symbol: 42219
Dostępność: 30 szt.
Cena: 118.88 Cena przed promocją: 132.09 -10%
| Specyfikacja | |
| Instrukcja | Tak |
| Zalecany wiek | 7 lat+ |
| Ilość elementów | 263 |
| Seria | Technic |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Głębokość opakowania | 72 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 500 g |
| Wysokość opakowania | 191 mm |
| Szerokość opakowania | 262 mm |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 190mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl