Lena Worxx Traktor z łyżką Agrotron 45 cm w pudełku
Symbol: 04613
Dostępność: 6 szt.
Cena: 135.00 Cena przed promocją: 150.00 -10%
Symbol: 04613
Dostępność: 6 szt.
Cena: 135.00 Cena przed promocją: 150.00 -10%
Realistyczny model ciągnika Deutz Fahr Agrotron w skali 1:15, w pudełku.
Ciągnik posiada przednią ruchomą łyżkę.
Nadaje się do zabawy na świeżym powietrzu lub w domu.
Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
Długość: 45 cm
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
04613 |
| Rodzaj | Traktory |
| Skala | 1:15 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Kolor | Zielony Szary Czarny |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Pozostałe parametry |
Wymiary opakowania: 49 x 24 x 19,5 cm |
| Oznaczenia | |
OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację.