MOOG MESSENGER - Syntezator Analogowy
Symbol: MOOG MESSENGER
Dostępność: 5 szt.
Cena: 3426.68 Cena przed promocją: 3807.42 -10%
Symbol: MOOG MESSENGER
Dostępność: 5 szt.
Cena: 3426.68 Cena przed promocją: 3807.42 -10%
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Syntezator analogowy |
| Arpeggiator | Tak |
| Sequencer | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość klawiszy | 32 |
| Przycisk wł./wył. | Tak |
| Kontroler Pitch Bend | Tak |
| Liczba oscylatorów | 2 |
| Kontroler modulacji | Tak |
| Waga produktu | 4,95 kg |
| Szerokość produktu | 585 mm |
| Wysokość produktu | 97 mm |
| Głębokość produktu | 322 mm |
| Zawartość opakowania | Zasilacz x 1 |
| Zawartość opakowania | Syntezator x 1 |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Polifonia | Monofoniczny |
| Efekty dźwiękowe | Nie |
| Filtry | Filtr drabinkowy |
| 6,35 mm (1/4 cala) wejście | 1 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe 1/4" (6,35 mm) | 1 |
| Złącze zasilania | DC-in jack |
| Wyjście MIDI | Tak |
| Wyjście pedału ekspresji | TRS ¼" / 6,35 mm |
| Wejście MIDI | Tak |
| Wejście CV | Clock |
| Wejście CV | CV |
| Wejście CV | Gate |
| 6,35 mm (1/4 cala) wyjście | 1 |
| Wyjście CV | Gate |
| Wyjście CV | CV |
| Wyjście CV | Clock |
| Wejście pedału Sustain | ¼" / 6,35 mm |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 , 50-60 Hz |
| Szerokość | 440mm |
| Długość | 755mm |
| Wysokość | 175mm |
• Nie otwieraj obudowy urządzenia - wewnątrz znajdują się elementy mogące spowodować porażenie prądem.
• Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą lub wilgocią.
• Zachowaj ostrożność przy podłączaniu do zasilania elektrycznego.