Model plastikowy Ki-21-LA Sally 1/72
Symbol: 03797
Dostępność: 3 szt.
Cena: 160.20 Cena przed promocją: 178.00 -10%
Symbol: 03797
Dostępność: 3 szt.
Cena: 160.20 Cena przed promocją: 178.00 -10%
Ki-21-Ia "Sally"- Mitsubishi Ki-21, znany pod alianckim kryptonimem "Sally", był głównym bombowcem dalekiego zasięgu japońskiej armii cesarskiej na początku II wojny światowej. Dzięki imponującej rozpiętości skrzydeł i wytrzymałości odegrał kluczową rolę w licznych misjach bojowych. Ten zestaw modeli jest hołdem dla arcydzieła inżynierii i jego roli w historii. Zanurz się w świecie zaawansowanego budowania modeli i uczcij historię i znaczenie Mitsubishi Ki-21 każdym zmontowanym elementem.
Plastikowy model do sklejania Revell nie zawiera w komplecie farb i kleju.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
03797 |
| Rodzaj | Samoloty |
| Skala | 1:72 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 12 lat |
| Płeć | Dziewczynki Chłopcy |
| Liczba elementów | 186 |
| Długość | 226 mm |
| Szerokość | 312 mm |
| Wysokość | 60 mm |
| Akcesoria w zestawie |
Instrukcja |
| Pozostałe parametry |
Wymiary opakowania: 43.7 x 24.8 x 11.2 cm |
| Pozostałe informacje |
Plastikowy model do sklejania. Nie zawiera kleju, pędzęlka ani farbek. Instrukcja wewnątrz opakowania. |
| Oznaczenia | |
Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych.