Model plastikowy Lockheed Martin F-35A Lightning II 1/72
Symbol: 03799
Dostępność: 6 szt.
Cena: 138.60 Cena przed promocją: 154.00 -10%
Symbol: 03799
Dostępność: 6 szt.
Cena: 138.60 Cena przed promocją: 154.00 -10%
Lockheed Martin F-35A Lightning II - to najnowocześniejszy na świecie wielozadaniowy samolot myśliwski i techniczne arcydzieło. Opracowany z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii stealth i wyrafinowanych systemów czujników, F-35A jest kręgosłupem obrony powietrznej wielu krajów. Ich wszechstronność i osiągi sprawiają, że są symbolem nowoczesnej technologii lotniczej. Dzięki temu zestawowi modelarskiemu możesz poznać kawałek tej fascynującej historii technologii i zanurzyć się w świecie budownictwa i lotnictwa. Zbuduj model, który nie tylko fascynuje, ale i inspiruje.
Plastikowy model do sklejania Revell (REV-03799) nie zawiera w komplecie farb i kleju.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
03799 |
| Rodzaj | Samoloty |
| Skala | 1:72 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 12 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Liczba elementów | 143 |
| Długość | 21.8 cm |
| Szerokość | 15.3 cm |
| Wysokość | 6.3 cm |
| Oznaczenia | |