Model plastikowy Okręt wojenny Bismarck
Symbol: 05098
Dostępność: 6 szt.
Cena: 115.20 Cena przed promocją: 128.00 -10%
Symbol: 05098
Dostępność: 6 szt.
Cena: 115.20 Cena przed promocją: 128.00 -10%
Okręt wojenny Bismarck
Niemiecki okręt pancernik z czasów II wojny światowej.
Plastikowy model do sklejania Revell, nie zawiera w komplecie farb i kleju.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
05098 |
| Rodzaj | Statki |
| Skala | 1:700 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 12 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Liczba elementów | 295 |
| Długość | 35.9 cm |
| Szerokość | 5.9 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Pozostałe informacje |
Plastikowy model do sklejania. Nie zawiera kleju, pędzęlka ani farbek. Instrukcja wewnątrz opakowania. |
| Oznaczenia | |
Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych.