Model plastikowy SR-71 Blackbird Easy-Click 1/110
Symbol: 03652
Dostępność: 1 szt.
Cena: 118.80 Cena przed promocją: 132.00 -10%
Symbol: 03652
Dostępność: 1 szt.
Cena: 118.80 Cena przed promocją: 132.00 -10%
Model plastikowy samolot SR-71 Blackbird Easy-Click 1/110
Model plastikowy samolotu SR-71 Blackbird Easy-Click 1/110 do samodzielnego złożenia i pomalowania.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
03652 |
| Rodzaj | Samoloty |
| Skala | 1:110 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 10 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Liczba elementów | 15 |
| Długość | 29 cm |
| Szerokość | 15.4 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Pozostałe informacje |
Plastikowy model do sklejania. Nie zawiera kleju, pędzęlka ani farbek. Instrukcja wewnątrz opakowania. |
| Oznaczenia | |
Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych.