Model plastikowy Samochód 71 Ford Mustang Boss 351 1/25
Symbol: 07699
Dostępność: 3 szt.
Cena: 163.80 Cena przed promocją: 182.00 -10%
Symbol: 07699
Dostępność: 3 szt.
Cena: 163.80 Cena przed promocją: 182.00 -10%
Samochód 71 Ford Mustang Boss 351 1/25
Mustang Boss 351 z 1971 r., znany jako jeden z najbardziej legendarnych samochodów typu muscle car, przekonuje swoim mocnym silnikiem Cleveland o pojemności 5,8 litra.
Plastikowy model do sklejania Revell nie zawiera w komplecie farb i kleju.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
07699 |
| Rodzaj | Samochody |
| Skala | 1:25 |
| Rocznik | 1971 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 12 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Liczba elementów | 129 |
| Długość | 19.2 cm |
| Szerokość | 7.6 cm |
| Wysokość | 5.4 cm |
| Pozostałe informacje |
Plastikowy model do sklejania. Nie zawiera kleju, pędzęlka ani farbek. Instrukcja wewnątrz opakowania. |
| Oznaczenia | |
Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych.