Model plastikowy Samolot 50TH Anniversary F-16 Falcon 1/32
Symbol: 03802
Dostępność: 1 szt.
Cena: 233.10 Cena przed promocją: 259.00 -10%
Symbol: 03802
Dostępność: 1 szt.
Cena: 233.10 Cena przed promocją: 259.00 -10%
Model plastikowy Samolot 50TH Anniversary F-16 Falcon 1/32
Model plastikowy do samodzilnego sklejenia i pomalowania.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
03802 |
| Rodzaj | Samoloty |
| Skala | 1:32 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 13 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Liczba elementów | 150 |
| Długość | 45.3 cm |
| Szerokość | 29.5 cm |
| Wysokość | 15.9 cm |
| Pozostałe informacje |
Plastikowy model do sklejania. Nie zawiera kleju, pędzęlka ani farbek. Instrukcja wewnątrz opakowania. |
| Oznaczenia | |
Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych.