Model plastikowy Samolot Airbus A330-300 Lufthansa 1/144
Symbol: 03816
Dostępność: 1 szt.
Cena: 131.40 Cena przed promocją: 146.00 -10%
Symbol: 03816
Dostępność: 1 szt.
Cena: 131.40 Cena przed promocją: 146.00 -10%
Model plastikowy Samolot Airbus A330-300 Lufthansa 1/144
Model plastikowy do samodzielnego sklejenia i pomalowania.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
03816 |
| Rodzaj | Samoloty |
| Skala | 1:144 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 12 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Liczba elementów | 105 |
| Długość | 47.3 cm |
| Szerokość | 41.2 cm |
| Wysokość | 11.6 cm |
| Pozostałe informacje |
Plastikowy model do sklejania. Nie zawiera kleju, pędzęlka ani farbek. Instrukcja wewnątrz opakowania. |
| Oznaczenia | |
Prosimy zachować opakowanie w celach informacyjnych.